Airfix Quick Build VW Camper Van

$29,14
včetně DPH
Nejlevnější poštovné od $5,67
SKU: AF-J6017
EAN: 5055288631540
Stav zásob: 1 ks
Dostupnost: Skladem

ks

Charakteristika

Plastikový model Airfix Quick Build J6017 – auto VW Camper Van. Stavebnice obsahuje 42 dílků, délka 195 mm, obtížnost 1.

Informace o předloze:

Volkswagen Westfalia Camper byla přestavbou modelu Volkswagen Type 2 a poté modelu Volkswagen Type 2 (T3) prodávaného od počátku 50. let do roku 2003. Volkswagen provedl subdodávky úprav společnosti Westfalia-Werke v Rheda-Wiedenbrück.

Volkswagen Type 2 (T1)

Původně odvozen z Volkswagenu Type 1 (Volkswagen Beetle), byl Volkswagen Type 2 (T1) první generací rodiny Volkswagen Transporter.

Informace o modelu:

Airfix QUICK BUILD je úžasná řada jednoduchých zacvakávacích modelů, která poslouží jako naprosto perfektní úvod do světa modelářství pro děti (starší než 5 let), ale také jako ta pravá kratochvíle i pro zkušenějšího modeláře.

Předbarvené díly lze jednoduše zacvaknout do sebe, nic není potřeba lepit ani barvit, a v mžiku se před Vámi objeví opravdu působivý model, který můžete navíc vylepšit podle svých představ pomocí přiložených samolepicích obtisků. S modely letadel najdete v balení samozřejmě také stojánek pro vystavení vašeho výtvoru, abyste se s ním mohli náležitě pochlubit!

Celá řada QUICK BUILD se vyrábí ve Velké Británii a nabízí Vám některé z těch nejikoničtějších vozidel či letadel, jaké byly kdy postaveny!


Počet dílků: 42
Délka: 195 mm
Měřítko:
Šířka:
Výška:
Rozpětí křídel:
Stavební náročnost: 1
Tento portál funguje na technologii cookies. Jeho využíváním vyjadřujete souhlas s užitím této technologie.