Arrma Fazon Voltage Mega 1:10 2WD RTR zelená

$192,29
včetně DPH
Nejlevnější poštovné od $6,83
SKU: ARA912GL
EAN: 5052127029834
Stav zásob: 1 ks
Dostupnost: Skladem

ks

Charakteristika

RC model auta na dálkové ovládání Arrma Fazon Voltage Mega Truck v měřítku 1:10 s pohonem zadních kol 2WD a verzi RTR připraven k jízdě s hotovou akční karosérií. Pohání jej stejnosměrný motor 20T 540, RC souprava ARRMA ATX101 2.4GHz, servo 5kg.cm ADS-5 SRS, v balení jsou 2 ks LiIon baterie 1500mAh a USB nabíječ. Model je navržen pro jízdu na různých površích, od místního parkoviště přes polní cestu až po trávník, Arrma Fazon Voltage Mega Truck je připraven k jízdě takřka po vybalení z krabice.

Konstrukce auta

Kompaktní model RC auta pro začínající modeláře má skříňové dvoudílné šasí, na kterém je nainstalována řídící jednotka - combo - přijímač s regulátorem. Regulátor je kompatibilní s 2S LiIon (možnost další paralelně zapojené články) 2S LiPol nebo 6S NiMH bateriemi. V základní sadě jsou dva články LiIon baterie 1500mAh, pro delší jízdu lze volitelně doplnit další dvojice LiIon baterií. V prostoru pro baterii je umístěno speciální pouzdro pro instalaci LiIon baterií, to lze vyměnit za 2S LiPo lbaterii nebo sadu 6S NiMH baterií.

RC souprava

Vysílač ARRMA ATX101 2.4GHz byl navržen s univerzální ergonomií, která je vhodná pro širokou škálu rozměrů ruky. Vysílač je dobře vyvážený a dobře se drží. Servo ARRMA ADS-5 SRS je kompatibilní s jednotkou SRS 3v1. Má točivý moment 5kg.cm a má rychlost 0,12s/60° při 6V.

Kompaktní podvozek

Jednoduchý kompaktní podvozek s dělící rovinou ve svislé ose, tvoří páteř modelů VOLTAGE. Věže tlumičů, prostor pro baterie, držák motoru a převodovka jsou integrovány do podvozku.

Olejové tlumiče

Olejové tlumiče jsou schopny zabezpečit jízdu po různorodém povrchu díky své schopnosti absorbovat rázy během jízdy a možnostem nastavení. Pružiny se nasazují z horní strany a jistí podložkami a maticí, takže nemůže dojít ke ztrátě pružiny.

Převodovka s diferenciálem

Konstrukce nové převodovky je založena na rozměrných lisovaných kolech se širokým ozubením, které mají vysokou pevnost a odolnost. Točivý moment se přenáší na hnací hřídele přes převodový diferenciál s celokovovými ozubenými koly. Převodovka obsahuje kuličková ložiska pro hladký a efektivní provoz.

Servo ADS-5

Kvalitní analogové servo standardní velikosti Arrma servo ADS-5 SRS s plastovými převody. Určeno pro kombo jednotku regulátoru Mega SRS 3-v-1. Moment 5kg.cm při 5 V, rychlost 0.16 s / 60°, tisícihran 25 zubů. Konektor 5-pinů.

Kombo regulátor s přijímačem

Arrma Řídící jednotka Mega SRS 3-v-1, v sobě kombinuje stejnosměrný regulátor, přijímač a řízení serva. Nastavení akumulátoru zkratovacím konektorem. Ochrana proti přepětí. Doporučené akumulátory 7.4V (2S) Li-Ion, 2S LiPo, 6-7 čl. NiMH. BEC 5V. Jednotka je vybavena konektorem Deans.

Vlastnosti modelu
 • Podvozek tvoří prostorový skříňový výlisek, který obsahuje přední a zadní věže tlumičů, skříň převodovky, držák motoru a horní závěsy
 • Náhon 2WD na zadní kola
 • Převodovka má lisované kompozitní převody
 • Diferenciál s kovovými ozubenými koly
 • RC souprava Arrma ATX-101 2-kan. s dvojími výchylkymi a trimy
 • Servo řízení voděodolné* ADS-5, točivý moment 5kg.cm
 • Stejnosměrný motor 540 20T, tři montážní polohy umožňují použít 3 velikosti pastorku
 • Řídící jednotka 3-v-1 SRS kombinuje regulátor a přijímač
 • Řídící jednotka SRS je kompatibilní s 2S LiPol, 2-6 čl. Li-Ion a 6 čl. NiMH baterií, nastavení pomocí propojky
 • Tlumiče naplněny olejem 350 cps
 • Řízení je odpruženo servo saverem
 • V balení jsou 2 ks LiIon baterie INR18650P 1500 mAh
 • V balení je USB nabíječ na dva monočlánky LiIon
 • Zásobník baterie má rozměry 141 x 48 x 26 mm
 • Karosérie nabarvena hotová
 • Disky nylonové černé 2,2" (56mm) 12mm hex
 • Pneumatiky dBoots Dirtrunner ST šířka 56mm, průměr 110 mm

* Informace o specifikaci voděodolnosti naleznete v návodu k použití. Tipy a triky na provoz v mokrém prostředí naleznete v blogu.

Doporučujeme koupit

Pro zprovoznění modelu je pouze potřeba dokoupit 4x AA baterie do vysílače a síťový zdroj s USB výstupem 5 V / 2 A pro napájení přiloženého nabíječe LiIon monočlánků. Jízdní dobu lze prodloužit použitím dalších dvojic LiIon monočlánků (celkově až 6 LiIon monočlánků) - obj. č. ARAC2911.

Příslušenství pro běžný provoz

Pro běžný provoz RC auta Arrma potřebujete lepidlo na pneumatiky, lepidlo na šrouby, sadu nářadí a silikonový olej do tlumičů. Z našeho sortimentu doporučujeme cenově dostupnou sadu nářadí pro RC auta.

Lepidlem na pneumatiky se lepí pneumatiky k ráfku disku. Vždy je nutné, aby pneumatika byla po celém obvodu pevně přilepena k ráfku kola! Pokud pneumatika nebude přilepena po celém obvodu, může dojít k jejímu roztržení. Lepidlo na pneumatiky má speciální složení, které je schopno lepit materiály jako guma či nylon a současně po zatvrdnutí je lepidlo pružné. Z naší nabídky doporučujeme lepidlo Corally Tire Fix - viz doporučené příslušenství.

Občas je třeba doplňovat silikonový olej do tlumičů modelu. Běžným provozem dochází jen k nepatrným únikům silikonového oleje po pístnicích tlumiče. V případě, že povrch pístnic tlumičů nebo stav těsnění je ve špatné stavu, únik oleje může být velký. Pro tyto případy se dodávají opravné sady či jednotlivé díly. Z naší nabídky silikonových olejů doporučujeme silikonové oleje Corally, viz doporučené příslušenství.

Pro běžnou údržbu je potřeba lepidlem na šrouby (obj. č. FS-G06/10. Šrouby zašroubované v kovovém materiálu (např. šrouby v motoru, šervík v pastorku) musí být proti povolení tímto lepidlem zajištěny.

Ochranné obaly na akumulátory

Ochranné obaly jsou určeny k omezení rizika spojeného s přepravou a nabíjením akumulátorů. LiPo akumulátory dokáží, při zachování malých rozměrů a nízké hmotnosti, poskytnou vysoké vybíjecí proudy a disponují velkou kapacitou pro dlouhý jízdní čas. Naopak LiPo akumulátor je náchylný především na mechanické poškození.


Typ: Truggy
Měřítko: 1:10
Délka: 401 mm
Šířka: 325 mm
Výška: 151 mm
Rozvor: 285 mm
Světlá výška podvozku: 34 mm
Hmotnost: 0
Náhon: 2WD
Motor: Stejnosměrný 540 20T
Prostor pro baterii: 141 x 48 x 26 mm

Podobné produkty

Tento portál funguje na technologii cookies. Jeho využíváním vyjadřujete souhlas s užitím této technologie.