Arrma Granite Voltage Mega 1:10 2WD RTR modrá

$192,29
včetně DPH
Nejlevnější poštovné od $6,83
SKU: ARA909BL
EAN: 5052127029803
Stav zásob: 1 ks
Dostupnost: Skladem

ks

Obsah balení

Balení obsahuje kompletně sestavený RC model auta Arrma Granite Voltage Mega 1:10 s nainstalovaným regulátorem s přijímačem Arrma MEGA SRS, stejnosměrný motor řady 540 20T, servo Arrma SRS, RC souprava ATX101 2.4 GHz. Dále 2 ks Li-Ion akumulátorů 1500 mAh a USB nabíječ. Návod k použití v angličtině, němčině, francouzštině, italštině a češtině.

Charakteristika

RC model se kterým můžete začít ihned jezdit. Model je vhodný jak na tvrdé povrchy, tak na off-road jízdu. Rychlost až 40 km/h.

Rychlý a odolný Monster Truck pro začínající modeláře, kompletně sestavený a připravený k jízdě. Stačí jen vložit baterie a zapnout. Regulátor je kompatibilní s mnoha typy akumulátorů - 2 články LiIon, 2 články LiPo nebo 6 článků NiMH bateriemi. V základní sadě jsou dva články LiIon baterie o kapacitě 1500 mAh, pro delší jízdu lze volitelně doplnit až další 2 dvojice LiIon baterií. V prostoru pro baterii je umístěno speciální pouzdro pro instalaci LiIon baterií, to lze vyměnit pro použití standardních LiPo či LiIon akumulátorů.

Šasi modelu

Jednoduchý kompaktní podvozek s dělící rovinou ve svislé ose, tvoří páteř modelů VOLTAGE. Věže tlumičů, prostor pro baterie, držák motoru a převodovka jsou integrovány do podvozku. Motor, regulátor i lože baterie jsou uloženy mezi nápravami, aby bylo zajištěna vyvážení modelu a nízké těžiště.

Zavěšení kol

Optimalizované zavěšení a konstrukce geometrie znamená, že GRANITE VOLTAGE MEGA SRS je zábavný a snadno ovladatelný na jakémkoli povrchu. Dvojité zavěšení s nastavitelnou výškou v kombinaci s pevnými ocelovými poloosami.

Kola a pneumatiky

Designová více paprsková kola s nalepenými pneumatikami dBoots Copperhead MT, vhodnými pro všechny typy povrchů.

Olejové tlumiče

Olejové tlumiče jsou schopny zabezpečit jízdu po různorodém povrchu díky své schopnosti absorbovat rázy během jízdy a možnostem nastavení. Pružiny se nasazují z horní strany a jistí podložkami a maticí, takže nemůže dojít ke ztrátě pružiny.

Převodovka s diferenciálem

Konstrukce nové převodovky je založena na rozměrných lisovaných kolech se širokým ozubením, které mají vysokou pevnost a odolnost. Točivý moment se přenáší na hnací hřídele přes převodový diferenciál s celokovovými ozubenými koly. Převodovka obsahuje kuličková ložiska pro hladký a efektivní provoz.

Proporcionální volantová RC souprava

Vysílač Arrma ATX101 2.4 GHz byl navržen s univerzální ergonomií, která je vhodná pro širokou škálu rozměrů ruky. Vysílač je dobře vyvážený a dobře se drží. Servo Arrma ADS-5 SRS je kompatibilní s jednotkou SRS 3v1. Má točivý moment 5 kg.cm a rychlost 0,12s/60° při 6V.

Servo ADS-5

Kvalitní analogové servo standardní velikosti Arrma servo ADS-5 SRS s plastovými převody. Určeno pro kombo jednotku regulátoru Mega SRS 3-v-1. Moment 5kg.cm při 5 V, rychlost 0.16 s / 60°, tisícihran 25 zubů. Konektor 5-pinů.

Kombo regulátor s přijímačem

Arrma Řídící jednotka Mega SRS 3-v-1, v sobě kombinuje stejnosměrný regulátor, přijímač a řízení serva. Nastavení akumulátoru zkratovacím konektorem. Ochrana proti přepětí. Doporučené akumulátory 7.4V (2S) Li-Ion, 2S LiPo, 6-7 čl. NiMH. BEC 5V. Jednotka je vybavena konektorem Deans.

Vlastnosti
 • Rychlost 40+ km/h
 • Motor stejnosměrný 20T 540
 • Náhon 2WD na zadní kola
 • Diferenciál s kovovými převody
 • RC souprava Arrma ATX-101 2ch s dvojími výchylkami a trimy
 • Vodědolné* servo 5 kg.cm se servo-saverem
 • Stejnosměrný motor 540 20T
 • Combo regulátor s přijímačem 3-v-1 SRS
 • Řídící jednotka SRS je kompatibilní s 2S LiPol, 2-6 čl. Li-Ion a 6 čl. NiMH baterií, nastavení pomocí propojky
 • Hotová nabarvená karoserie
 • USB nabíječ na dva monočlánky LiIon
 • Lože baterie 141x48x26mm
 • Pneumatiky dBoots Copperhead MT 130mm
 • Nylonová kola 2.8" 12mm hex
 • Olejové tlumiče

* Informace o specifikaci voděodolnosti naleznete v návodu k použití. Tipy a triky na provoz v mokrém prostředí naleznete v blogu.

Doporučujeme koupit

Pro zprovoznění modelu je pouze potřeba dokoupit 4x AA baterie do vysílače a síťový zdroj s USB výstupem 5V / 2A.

Jízdní dobu lze prodloužit použitím dalších dvojic LiIon baterií (celkově až 6 LiIon monočlánků) - obj. č. ARAC2911.

Příslušenství pro běžný provoz

Pro běžný provoz RC auta Arrma potřebujete lepidlo na pneumatiky, lepidlo na šrouby, sadu nářadí a silikonový olej do tlumičů. Z našeho sortimentu doporučujeme cenově dostupnou sadu nářadí pro RC auta.

Lepidlem na pneumatiky se lepí pneumatiky k ráfku disku. Vždy je nutné, aby pneumatika byla po celém obvodu pevně přilepena k ráfku kola! Pokud pneumatika nebude přilepena po celém obvodu, může dojít k jejímu roztržení. Lepidlo na pneumatiky má speciální složení, které je schopno lepit materiály jako guma či nylon a současně po zatvrdnutí je lepidlo pružné. Z naší nabídky doporučujeme lepidlo Corally Tire Fix - viz doporučené příslušenství.

Občas je třeba doplňovat silikonový olej do tlumičů modelu. Běžným provozem dochází jen k nepatrným únikům silikonového oleje po pístnicích tlumiče. V případě, že povrch pístnic tlumičů nebo stav těsnění je ve špatné stavu, únik oleje může být velký. Pro tyto případy se dodávají opravné sady či jednotlivé díly. Z naší nabídky silikonových olejů doporučujeme silikonové oleje Corally, viz doporučené příslušenství.

Pro běžnou údržbu je potřeba lepidlem na šrouby (obj. č. FS-G06/10. Šrouby zašroubované v kovovém materiálu (např. šrouby v motoru, šervík v pastorku) musí být proti povolení tímto lepidlem zajištěny.

Ochranné obaly na akumulátory

Ochranné obaly jsou určeny k omezení rizika spojeného s přepravou a nabíjením akumulátorů. LiPo akumulátory dokáží, při zachování malých rozměrů a nízké hmotnosti, poskytnou vysoké vybíjecí proudy a disponují velkou kapacitou pro dlouhý jízdní čas. Naopak LiPo akumulátor je náchylný především na mechanické poškození.


Typ: Monster Truck
Měřítko: 1:10
Délka: 418 mm
Šířka: 340 mm
Výška: 188 mm
Rozvor: 285 mm
Světlá výška podvozku: 41 mm
Hmotnost: 1.75 kg
Náhon: 2WD
Motor: Stejnosměrný 20T 540
Lože baterie: 141x48x26mm
Diferenciál: Kovové převody
Kola: 2.8" 12mm hex

Podobné produkty

Tento portál funguje na technologii cookies. Jeho využíváním vyjadřujete souhlas s užitím této technologie.