Bburago Lamborghini Murciélago 1:43 oranžová metalíza

$5,69
včetně DPH
Nejlevnější poštovné od $4,28
SKU: BB18-30067
EAN: 4893993300679
Stav zásob: Vyprodáno

ks

Charakteristika

Sbíráte kovové modely autíček? Nebo jen chcete udělat radost svému synkovi nebo známým? Kovové modely autíček Bburago jsou pro tyto účely přímo dělané!

Kovový model auta Bburago 18-30067 Lamborghini Murciélago v měřítku 1:43 je dodáván v papírové krabičce. Barva modelu je oranžová metalíza.

Sběratelské modely aut Bburago patří mezi neoblíbenější na trhu, nejen díky pěknému zpracování, ale také přívětivé ceně. Karosérie modelů je vyrobena z litého kovu, který je kombinovaný s plastovými díly. Model obsahuje velké množství detailů a získá si Vás jedinečným detailním provedením.

Informace o originálu

První generace Murciélaga byla představena v roce 2001. Kupé s motorem uprostřed a pohonem na všechna čtyři kola poháněl 12 válcový 6,2 litr o výkonu 426 kW ( 580 koní ) a maximální rychlost činila 332 km/h. Vůz odkazoval na své předchůdce i dveřmi otevíranými směrem nahoru. Karoserie byla vyrobena z kombinace oceli a panelů z uhlíkových vláken.

V roce 2003 se k oslavě 40. výročí založení automobilky představila speciální edice Murciélago 40th Anniversary. Tyto vozy se od ostatních odlišovaly mimo jiné speciálním modrým lakem, palubní deskou z uhlíkových vláken, speciálními litými koly a plaketou s pořadovým číslem vozu v sérii. První generace se vyráběla do roku 2006.

Řada modelů Bburago Classic

Řada Bburago Classic nabízí detailní provedení tamponového tisku, podrobně vytvořené vnitřní detaily modelu (např. přístrojová deska). Modely jsou baleny v tradičním balení Bburago bez plastového podstavce pro sběratele.

Klíčové vlastnosti
  • Karosérie je vyrobena z litého kovu.
  • Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou.
  • Detailní zpracování.
  • Vhodné pro děti od 3 let.

Uvedení do provozu: 2001
Měřítko: 1:43
Značka: Lamborghini
Model: Murciélago
Délka: Přibližně 10 cm
Barva: Oranžová metalíza
Tento portál funguje na technologii cookies. Jeho využíváním vyjadřujete souhlas s užitím této technologie.