Bburago Shelby Series One 1:43 zelená

$5,69
včetně DPH
Nejlevnější poštovné od $4,28
SKU: BB18-30023
EAN: 4893993300235
Stav zásob: Vyprodáno

ks

Charakteristika

Jste vášnivý sběratel kovových modelů aut? Nebo jen chcete udělat radost svému dítěti, přátelům nebo známým? Kovové modely autíček Bburago jsou pro tyto účely přímo dělané!

Kovový model auta Bburago 18-30023 Carroll Shelby Series One v měřítku 1:43 je dodáván v papírové krabičce. Barva modelu je zelená.

Sběratelské modely aut Bburago patří mezi neoblíbenější na trhu, nejen díky pěknému zpracování, ale také přívětivé ceně. Karosérie modelů je vyrobena z litého kovu, který je kombinovaný s plastovými díly. Model obsahuje velké množství detailů a získá si Vás jedinečným detailním provedením.

Informace o předloze

Carroll Shelby se ve svém životě podílel na výrobě mnoha výkonných strojů, ale pouze jeden byl navržen a postaven výhradně v jeho rukou. To auto bylo Shelby série 1, vyvinutý v pozdních devadesátých létech jako moderní nástupce jeho neslavné Cobry. Celkem bylo vyrobeno 249 automobilů serie 1, díky čemuž byl model mimořádně vzácný a sběratelský od okamžiku, kdy byl vytvořen.

Výkon řady 1 byl úchvatný. V 90. letech to byl technický zázrak. Jeho tělo mělo uhlíkové vlákno a panely laminované laminátem. Pod kapotou se nacházel motor DOHC V-8, který měl sílu 320 koní s maximální rychlostí 274 km/h. Náhon měl na zadní nápravě, který byl ovládán šestistupňovou manuální převodovkou.

Řada modelů Bburago Classic

Řada Bburago Classic nabízí detailní provedení tamponového tisku, podrobně vytvořené vnitřní detaily modelu (např. přístrojová deska). Modely jsou baleny v tradičním balení Bburago bez plastového podstavce pro sběratele.

Klíčové vlastnosti
  • Karosérie je vyrobena z litého kovu.
  • Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou.
  • Detailní zpracování.
  • Vhodné pro děti od 3 let.

Uvedení do provozu: 1999
Měřítko: 1:43
Značka: Carroll Shelby
Model: Series One
Délka: Přibližně 10 cm
Barva: Zelená
Tento portál funguje na technologii cookies. Jeho využíváním vyjadřujete souhlas s užitím této technologie.