Blade 150 S BNF Basic

$278,89
včetně DPH
Nejlevnější poštovné od $4,28
SKU: BLH5450
EAN: 605482425787
Dostupnost: Na cestě


Obsah balení

V balení je hotový sestavený vrtulním Blade 150 S, který má nainstalovány komponenty: přijímač Spektrum™ AR6335A Flybarless, 2x serva Spektrum™ H2070 Metal Gear Micro SPMSH2065, hlavní listy 155mm Composite Plastic, ocasní vrtule 65mm Composite Plastic, hlavní střídavý motor BLH3417, ocasní střídavý motor BLH9311 a regulátor 2v1 SPMSH2065, manuál.

Charakteristika

RC model vrtulníku Blade 150 S BNF Basic je ideální pro nácvik pokročilé pilotáže. Průměr rotoru 360mm, uhlíková konstrukce, plně sestavena připraven k letu. Řízený kolektiv s letovými režimy pro akrobacii nabízí vysoké možnosti využití. Přijímač s pokročilou funkcí SAFE.

Díky pokročilým funkcím systému inovativní technologie SAFE® je nyní létání mnohem pohodlnější. I když jde o váš první vrtulník s řízeným kolektivem, máte k dispozici elektronickou stabilizaci, přesnější přepínání funkce Panika a samovyrovnávací letové režimy, které dávají středně pokročilým až pokročilým pilotům větší jistotu, že zvládnou 3D létání v hale i venku. Hlavní rám je z uhlíkových vláken, serva mají kovové převody a hlavní listy jsou vyrobeny z vyztuženého plastu, proto mohou snáze přečkat dobu učení a zvýšit životnost modelu.

Vlastnosti modelu Blade 150S
  • Technologie SAFE®: Režim samonivelační usnadňuje učení
  • Progresivní letové režimy: Umožní růst a rozvíjet své pilotní dovednosti
  • Panika: Obnovte rychle polohu modelu pomocí přepínače
  • Odolnost: Konstrukce z uhlíkových vláken a hliníku zvyšuje pevnost konstrukce
  • Kolektivní řízení rotorové hlavy a funkce SAFE® nabízí větší možnosti růstu dovedností
  • Serva s kovovými převody: Odolná, vysokorychlostní digitální serva
  • Ocasní střídavý motor má rychlé reakce a bezpečně drží model v dané poloze
  • Délka letu 5-6 minut
Vylepšená funkce SAFE

Díky inovativní technologii SAFE® je Blade® 150 S výborným modelem pro začínající a pokročilé piloty. Se třemi progresivními letovými režimy umožňuje SAFE® učit se svým vlastním tempem. Režim pro začátečníky omezuje úhel náklonu a automaticky vyrovnává v letu model a také tlumí změny výšky. Režim pro pokročilé je ideální pro piloty, kteří jsou připraveni na vyšší úroveň pilotáže.

Rychlejší funkce Panika

Nyní je funkce záchrany Panic rychlejší, snadnější a přesnější než kdykoli předtím. Jediným stisknutím tlačítka se Blade 150S automaticky uvede do rovného visení bez ohledu na letový režim a předchozí polohu modelu.

Pevná a tuhá kostra

Zcela nová konstrukce modelu z uhlíkových desek a hliníkových součástí, posouvá tuhost rámu na vyšší úroveň a zajišťuje tak věvtší zážitek z letu. Zesílený držák ocasní trubky navíc eliminuje potřebu křížových opěr, zároveň má lepší vzhled a zároveň je extrémně odolný.

Řídící jednotka Spektrum™ AR6335A s technologií AS3X

Špičková technologie Spektrum™ obsažena v řídící jednotce AR6335A s odborně vyladěnou elektronickou stabilizací AS3X a technologií SAFE usnadňuje proces učení a umožňuje volbu režimu letu. Každý letový režim má různé vlastnosti, které přísluší stupni pilotáže. Pokročilá stabilizace usnadňuje řízení, rychlá digitální serva přesně reagují na povely řídící jednotky a stabilizace a odezvy řízení jsou přesné a rychlé.

Řídící jednotka Spektrum™ AR6335A s technologií AS3X

Pokud je model spárován s kompatibilním vysílačem Spektrum™ (Firmware 2.0+ na vysílačích Gen2 a iX12), lze získat rozsáhlou kontrolu nad nastavením modelu pomocí funkcí Heli, jako je křivka cykliky, plynu, zisky gyr atd.

Doporučujeme koupit

K uvedení do provozu potřebujete 6+ kanálový vysílač Spektrum™ DSMX/2, baterii LiPol 3S 11.1V 30C+ 400 – 500mAh a odpovídající nabíječ.


Druh stavebnice: BNF
Uspořádání rotorů: Jednorotorový
Náročnost pilotáže: Pokročilí
Průměr rotoru: 360 mm
Délka: 365 mm
Výška: 128 mm
Hmotnost: 200 g
Baterie: Doporučena LiPol 3S 400 - 500mAh 30+ C
Šířka: 62 mm
Průměr oc. vrtule: 64 mm
Cyklika: CCPM 120°
Serva: High Speed MG
Délka listu: 155 mm

Podobné produkty

Tento portál funguje na technologii cookies. Jeho využíváním vyjadřujete souhlas s užitím této technologie.