Blade 230 S SAFE Night BNF Basic

$385,59
včetně DPH
Nejlevnější poštovné od $4,28
SKU: BLH1550
EAN: 605482608562
Stav zásob: 1 ks
Dostupnost: Skladem

ks

Obsah balení

Sestavený model vrtulníku s nainstalovanými pásky LED na trupu a směrovce, s červenou kabinou, listy s LED a držáky baterií. 2ks LiPol baterie 150mAh 45C do listů. USB nabíječ EFLC1015, drobné příslušenství a návod.

Charakteristika

RC model vrtulníku Blade Night 230 S SAFE BNF Basic na dálkové ovládání. Nově LED osvětlení. 3 letové režimy, bezpádlová tříosá stabilizace, tlačítko "Panika".

Nově je nainstalováno na modelu Blade Night 230S barevné osvětlení LED, otevírá se nová dimenze letání v nočních hodinách! Kabina modelu je zevnitř osvětlena bílými LED diodami, zatímco ocasní část barevnými LED, které jsou umístěny na kýlové ploše. Na listech rotoru jsou umístěny barevné LED, které při roztočení listů vytváří jednolitý světelný kruh. Ten je shorní strany zelený a ze spodní strany červený, což při akrobacii vytváří barevné efekty. Osvětlení je napájeno 2 ks samostatnými mikro LiPol bateriemi 1S, které jsou obsaženy v balení.

Model RC vrtulníku na dálkové ovládání Blade Night 230 S je díky třem letovým režimům vhodný jak pro začátečníky, mírně pokročilé i pro pokročilé piloty. Blade 230 S je ideální pro přechod z vrtulníků s koaxiálním uspořádáním rotorů nebo kvadrokoptér na plnohodnotný vrtulník. Postupně tak přejdete od visení k pomalému letu, rychlému letu s většími náklony, letu s neomezenými náklony až po neomezené 3D létání včetně letu na zádech. To vše nabízí nový RC vrtulník Blade 230 S!

Kompletně je sestaven a připraven k letu. O pohon se starají výkonné střídavé motory. Bez RC vysílače a pohonné baterie.

RC model vrtulníku Blade pro začínající i pokročilé piloty je poháněn bezúdržbovými střídavými motory, hlavní motor má 3900 ot/min/V, ocasní motor má 3600 ot/min/V a je osazen 3-listou vrtulí zaručující rychlou reakci. Průměr hlavního rotoru je 536 mm, listy jsou z odolného ABS materiálu, regulátor střídavý duální, kostra z odolného houževnatého plastu.

Blade 230 S a technologie SAFE

Volba režimu letu pro začátečníky i pokročilé. SAFE technologie usnadňuje proces učení a umožňuje volbu režimu letu. Každý letový režim má různé vlastnosti, které přísluší určitému stupni pilotáže a pokročilá stabilizace letu pomáhá pilotu v řízení. Navíc je zde pomůcka, technologie SAFE umožňuje použití tlačítka „Panika“, které automaticky vrátí Blade 230 S do ustáleného letu. Díky technologii SAFE je Blade 230 S vhodný i pro méně zkušené piloty.

Tři režimy letu modelu
 • Stability - vrtulník je snadno řiditelný i pro začátečníky, zabraňuje vzniku nevhodných letových poloh, které by mohly vést u začínajících pilotů k pádu, omezuje maximálního úhel náklonu
 • Agility - pro sportovní létání již bez limitu náklonu, avšak s omezeným rozsahem úhlu náběhu listů. Je určen pro mírně pokročilé nebo i pokročilé piloty.
 • 3D - plné akrobatické 3D vlastnosti bez jakéhokoli omezení, plný rozsah úhlu náběhu listů. Slouží pro nácvik akrobatických prvků včetně letu na zádech. Tento režim je určen pro pokročilé i experty.

S vrtulníkem Blade 230 S je připraveni i k výuce pilotáže při letu na zádech a to i díky speciálně navržené mechanice cykliky a přiměřené schopnosti pilotáže ve 3D letových režimech. Cykliku ovládají silná serva s kovovými převody, která byla použita i u výkonného akrobatického vrtulníku jako Blade 360 CFX.

Vlastnosti
 • Nově je nainstalováno osvětlení rámu i listů LED diodami
 • Technologie SAFE jako letový asistent
 • Mód Stabilita omezí náklon modelu a nebezpečné letové polohy
 • Progresivní letové režimy vás bezpečně dovedou od visení až po plnou akrobacii
 • Mód Panika okamžitě uvede model do vodorovné polohy v každém letovém režimu
 • Kolektivní řízení s bezpádlovou mechanikou umožňuje i let na zádech
 • Střídavý hlavní a ocasní motor pro okamžitou reakci
 • Listy z ABS jsou odolné proti nárazu
 • Pevná, přesto lehká kostra
 • Nabarvená červená kabina s pestrým barevným schématem pro jasnou orientaci
 • Nainstalovaný přijímač Spektrum AR636A DSMX s technologií AS3X heli
 • Nainstalované výkonné, digitální serva s kovovými převody
 • K dispozici jsou tunigové díly - kabiny a listy různých barev.
 • Neobsahuje vysílač, pohonnou baterii a nabíječ

Doporučujeme koupit

Pro zprovoznění potřebujete minimálně 6-ti kanálovou soupravu Spektrum. Doporučujeme používat programovatelné RC vysílače Spektrum DX6i nebo novější Spektrum DX6. LiPol akumulátor E-Flite 11.1 V 800 mA, nebo tuningový s vyšší kapacitou pro delší dobu letu Black Magic 11.1 V 950 mAh.


Druh stavebnice: BNF Basic
Uspořádání rotorů: Jednorotorový 3D
Náročnost pilotáže: Mírně pokročilý a pokročilý
Průměr rotoru: 536 mm
Délka: 474 mm
Výška: 164 mm
Hmotnost: 350 g
Baterie: Doporučena LiPol 11,1V 800mAh 3S 30C s JST konektorem
Délka listu: 235 mm
Průměr ocasního rotoru: 82,5 mm
Hlavní motor: Střídavý 3900 ot/min/V
Ocasní motor: Střídavý 3600 ot/min/V
Vysílač: Doporučen Spektrum DSMX/DSM2
Přijímač: Spektrum AR636 DSMX AS3X SAFE

Podobné produkty

Tento portál funguje na technologii cookies. Jeho využíváním vyjadřujete souhlas s užitím této technologie.