Blade 70 S BNF Basic

$57,37
včetně DPH
Nejlevnější poštovné od $4,28
SKU: BLH4250
Stav zásob: 1 ks
Dostupnost: Skladem

ks

Obsah balení

Obsahem balení je kompletně sestavený RC model vrtulníku Blade 70 S, náhradní rotorové listy. Akumulátor, nabíječ a vysílač není obsahem balení.

Charakteristika

Náhradní vrtulník Blade 70 S BNF je určen pro majitele vysílače ze setu RTF! Balení bez vysílače je určeno pro vlastníky Blade 70S jako rezervní model, nebo jako zdroj náhradních dílů.

Upozornění: Model Blade 70 S je kompatibilní pouze s originálním vysílačem ze setu Blade 70S RTF! RC vrtulník Blade 70S nelze spárovat s vysílači Spektrum!

Už vás přestalo bavit létání s drony a chcete vyzkoušet zábavnější létání s vrtulníkem? Nebo zkrátka chcete vyzkoušet létání s vrtulníky? Velmi snadno ovladatelný RC model mikro vrtulníku Blade 70 S je speciálně navržen pro začátečníky. Model má integrovanou elektronickou stabilizaci SAFE, která pokud pokud pustíte páky vysílače do neutrálu model automaticky srovná do visení.

RC vrtulník Blade 70 S je napájen jedno-článkovým LiPo akumulátorem 3.7 V 150 mAh (objednací číslo BLH4210). Letový čas se pohybuje okolo 5 minut.

Elektronická stabilizace SAFE

Mikro RC vrtulník Blade 70 S je vybaven moderní technologií SAFE, což je elektronická stabilizace, která model za letu stabilizuje a pomáhá pilotovi v řízení. Během letu omezuje nebezpečný náklon a udržuje letovou polohu, takže stačí pustit páky ovladače do neutrálu a model se sám srovná do visení.

Blade 70 S - ideální pro létání doma nebo v hale

Malý model nelze díky malé hmotnosti provozovat venku ve větru, je však ideální pro létání v hale nebo v dostatečně velkém prostoru. Díky své malé hmotnosti neublíží, přesto je potřeba dbát základních pravidel bezpečnosti během provozu. Velku lze léta pouze za bezvětří.

Jednoduché použití bez řízení kolektivu

Cyklika modelu je řízena přesnými lineární servy. Pevné nastavení úhlu náběhu listů rotoru má více než dostatečný tah a výkon. Jednodušší konstrukce rotorové hlavy má menší počet dílů, což zjednodušuje údržbu a případné opravy vrtulníku po haváriích.

Pevná konstrukce kostry

Kostra je velmi lehká a tuhá, ukrývá součásti elektroniky a pohonu. Údržba je velmi jednoduchá a případné výměny dílů jsou snadné. Ocasní část je tvořena uhlíkovým nosníkem.

Živé barvy kapotáže

Žluté, vysoce kontrastní zbarvení kapotáže a ocasní plochy umožňuje snadné udržení vizuální orientace. Kontrolka LED svítí pod krytem, a signalizuje nízkou kapacitu baterie a další indikace.

Doporučujeme koupit

K uvedení do provozu je nutné spárování s originálním vysílačem ze setu Blade 70S, tato sada je určena jako druhý vrtulník pro majitele setu RTF! Doporučujeme koupit náhradní LiPo baterii (objednací číslo BLH4210).


Druh stavebnice: BNF ultra-micro heli
Uspořádání rotorů: Jednorotorový
Náročnost pilotáže: Začátečník
Průměr rotoru: 172 mm
Délka: 178 mm
Výška: 61 mm
Hmotnost: 34 g
Baterie: LiPol 3.7 V 150 mAh
Nabíječ: USB
Doba letu: 4 až 5 minut
Tento portál funguje na technologii cookies. Jeho využíváním vyjadřujete souhlas s užitím této technologie.