Castle regulátor Mamba Monster X

$250,66
včetně DPH
Nejlevnější poštovné od $5,67
SKU: CC-010-0145-00
EAN: 819326010989
Stav zásob: 1 ks
Dostupnost: Skladem

ks

Obsah balení

Balení obsahuje elektronický regulátor Castle Mamba Monster X pro RC modely aut 1:8 až 1:10. propojovací kabely k motoru, sadu samolepek, návod k použití v češtině.

Charakteristika

Špičkový elektronický regulátor otáček Castle Mamba Monster X je určen pro RC modely aut v měřítku 1:8. Samozřejmostí je voděodolná konstrukce, novinkou je možnost připojení senzorového motoru, doplňkový vstup pro změnu nastavení regulátoru během závodu, napájení až 2 až 6 čl LiPol. Regulátor je doporučen pro auta 1:8 až 1:10, do hmotnosti cca 7.5 kg.

Regulátor umožňuje zaznamenávat nameřená data - proudový odběr, napájecí napětí, zvlnění napájecího napětí, napětí BEC, teplotu a otáčky do paměti. Po skončení závodu nebo při testovacích jízdách si můžete tyto údaje zobrazit na počítači a vyhodnotit.

Nová řada X regulátorů od Castle Creations pro RC modely aut

Castle Creations přišla na trh s kompletně novou řadou regulátorů označenou písmenem X. Jedná se o regulátoru XL X pro RC modely aut 1:5, Mamba Monster X pro RC auta 1:8 a Mamba Micro pro RC auta 1:16 - 1:18. Tato nová X-ová řada se vyznačuje těmito společnými vlastnostmi:

 • Voděodolná konstrukce regulátoru - elektronika je zalita ve speciální zalévací hmotě
 • Obnovena podpora senzorových motorů, které jsou důležité ve stále populárnějších crawlerech
 • Nastavitelná hodnota napětí zdroje BEC - můžete tak plně využívat jak standardní tak i High Voltage serva
 • Nový voděodolný spínač pro spolehlivé vypnutí a zapnutí regulátoru
 • Díky použití výkonnějšího mikrokontroléru je chod motoru ještě lepší, navíc je nově umožněno logování dat
 • Regulátor je vybaven sekundárním vstupem, díky kterému si můžete během jízdy pomocí volného kanálu vysílače měnit některý z těchto parametrů, viz níže.
 • Samozřejmostí je možnost programování základních parametrů regulátoru pomocí vysílače nebo programovací karty. Kompletní možnosti programování jsou k dipozici v aplikaci Castle Link pro PC.
 • Výkonnější zdroj BEC pro spolehlivé napájení výkonných serv v modelu
 • Regulátory mohou zaznamenávají nejdůležitější naměřená data - průběh napětí, otáčky a pod. Naměřená data ze závodu si pak můžete zobrazit na počítači a vyhodnotit.
 • Podpora protokolu Castle Live Link - regulátor lze doporučit i pro průmyslové aplikace, kdy je nutné mít zpětnou vazbu o otáčkách, teplotě a pod.
Možnosti využití sekundárního vstupu AUX2 - bílý vodič
 1. Omezení výkonu plynu - můžete omezit max. výkon motoru. Ideální volba pro případy, kdy RC auto řídí děti nebo méně zkušení jezdci.
 2. Omezení výkonu zpátečky - můžete omezit maximální výkon zpátečky.
 3. Omezení výkonu brzdy - pomocí vysílače můžete omezit maximální výkon brzdy - ideální volba pro závody s Crawlery
 4. Síla brzdy v neutrálu - pomocí vysílače můžete omezit sílu brzdy v neutrálu - ideální volba pro Crawlery
 5. Vypnuti/zapnutí zpátečky
 6. Omezení maximálního momentu motoru - pokud potřebujete zamezit prokluzu kol, můžete kdykoliv během závodu snížit maximální moment, který motor poskytuje. Získejte výhodu před vašimi konkurenty!
 7. Vymazání naměřených dat - můžete dálkově vymazat záznam naměřených dat v průběhu závodu, např. před startem závodu
Odnímatelné kabely k přijímači a senzoru senzorových motorů

Kabely vedoucí do přijímače a do senzoru jsou zapojeny do zlaceného konektoru. Toto řešení nabízí možnost přizpůsobení kabeláže pro Vaše RC auto přesně podle Vašich představ. Pokud při havárii dojde k poškození kabelů, jednoduše je vyměníte. Kabely k přijímači i k senzoru lze dokoupit jako náhradní díl. Konektor pro připojení senzorového motoru je z výroby osazen záslepkou. Pokud se rozhodnete používat senzorové motory, je potřeba vysunout záslepku z konektoru. Jednoduché a maximálně spolehlivé řešení!

Náhradní kabel k přijímači má objednací číslo CC-011-0106-00, kabel pro připojení senzorů senzorových střídavých motorů do RC aut má objednací číslo CC-011-0108-00.

Doporučujeme koupit

Pro využití plných možností regulátoru doporučujeme dokoupit programovací kartu Castle Quick Field Car nebo USB programátor pro počítače Castle Link.

Regulátor lze provozovat s jakýmikoliv motory pro auta 1:8 nebo 1:10. Nejlepších výsledků však dosáhnete s motory 1512 nebo 1515 od Castle Creations, které používají vysoce kvalitní magnety a prokládané vinutí statoru pro zajištění maximální účinnosti a jemného chodu.

Doporučené motory

Regulátor Mamba Monster X je kompatibilní s dvoupólovými i čtyřpólovými motory pro auta 1:8 v senzorovém i bezsenzorovém provedení. Castle Creations pro Vás připravil 2 typy čtyřpólových senzorových motorů řady 1512 a 1512, které jsou k dipozici v těchto jmenovitých otáčkách:

 • Motor Castle Mamba Monster 1512 2650 ot/min/V - napájení 2 až 4 čl. LiPo
 • Motor Castle Mamba Monster 1515 2200 ot/min/V - napájení 2 až 6 čl. LiPo

Typ: Střídavý
Ventilátor: 30 x 30 mm odnímatelný
Použití: RC modely aut 1:8
Napájení: 2 až 6 čl. LiPo
Proud: 80 A trvale
B.E.C.: Volitelné 5.5, 6.0, 7.5 nebo 8.0 V / 5 A
Délka: 53 mm
Šířka: 49 mm
Výška: 36.4 mm
Hmotnost: 111 g
Konektory: ø6.5mm
Voděodolný: Ano
Castle Live Link: Ano
Vstup pro senzory: Ano
Tento portál funguje na technologii cookies. Jeho využíváním vyjadřujete souhlas s užitím této technologie.