HEXBUG VEX Robotics - Vystřelovač vrtulí

$16,70
včetně DPH
Nejlevnější poštovné od $4,28
SKU: HEX804559
EAN: 807648045598
Stav zásob: 1 ks
Dostupnost: Skladem

ks

Obsah balení

Balení obsahuje: více než 80 ks stavebních dílků, 3 ks vrtulek, podrobný obrázkový návod.

Charakteristika

Stavebnice je hrou pro děti, která je zabaví na dlouhé chvíle. Tato stavebnice je vstupní branou do světa produktů STEM a má za cíl uvést děti prostřednictvím hry do problematiky fyzikálních zákonitostí.

Připraveni? Startujeme a vzhůru do oblak!

Představujeme vám HEXBUG VEX Robotics - Vystřelovač vrtulí se kterým zažijete zábavné letecké dobrodružství. Tento robotický gadget je schopen vystřelit vrtuli až do výšky přes 9 metrů!

Manuální ovládání funkcí

Zatáhněte za pásek se zipem a roztočte přes ozubená kola vrtuli. Čím rychleji za pásek zatáhnete, tím vyšší rychlosti otáčení a tím i vyšší výšky dosáhnete. Vzrušení zde nekončí, Vip Robotics Zip Flyer může být postaven pro ruční i stolní akci. Dva způsoby, jak stavět, dva způsoby spuštění. Jakmile je spuštěn a běží, tento model je zábavný celé hodiny.

Stavebnice HEXBUG VEX je vyrobena v souladu se standardy CPSIA.

Koncepce STEM

HEXBUG® chce inspirovat děti, aby objevily vzrušení vědou prostřednictvím zábavných hraček na bázi STEM (Science-Technology-Engineering-Mathematics).

Filozofii polytechnického vzdělávání lze odvodit z konceptu STEM. Koncept STEM vznikl v USA v 90. letech minulého století pro označení vzdělávání v oborech přírodní vědy (Science), techniky (Technology) a technologie (Engineering) a matematika (Matematics).

O společnosti VEX Robotics a HEXBUG

Společnost VEX Robotics je předním poskytovatelem vzdělávacích a konkurenčních robotických produktů pro školy, univerzity a týmy robotiky po celém světě. Jejich produktové řady VEX IQ a VEX EDR se zaměřují na základní a střední školy, s cenově dostupnými řešeními pro robotiku.

HEXBUG VEX je značka a produktová řada navržená pro děti, aby si osvojily pozitivní zkušenost s robotikou v mladém věku. Značka HEXBUG je fascinující pro jedinečné chování svých výrobků, fyzikální principy, technická řešení a poutavé barevné provedení.

Jedinečná spolupráce zajistila značce HEXBUG VEX a její koncepci, prestižní cenu pro Vzdělávací hračku roku 2016 - Toy of the Year (TOTY). Cenu získala konkrétně stavebnice Robotického ramene.


Druh: Stavebnice
Počet dílků: Více než 80 ks, 3 ks vrtulek
Věk: 8+
Rozměr balení: 18 x 6,5 x 25,5 cm
Stavební obtížnost: 2
Tento portál funguje na technologii cookies. Jeho využíváním vyjadřujete souhlas s užitím této technologie.