Krick Habicht jr. elektro kit

$69,81
včetně DPH
Nejlevnější poštovné od $4,28
SKU: KR-11880
EAN: 4025792055683
Stav zásob: Vyprodáno

ks

Charakteristika

Stavebnice jednoduchého modelu větroně Krick Habicht jr. kit. Model má jednoduchou konstrukci, stavebnice obsahuje laserem vyřezané dřevěné součásti a příslušenství. Je robusní konstrukce, křídlo je poutáno gumou.

Model je určen pro začínající modeláře, kteří chtějí proniknout do tajů stavby dřevěných modelů. Stavbu zvládne i začátečník, protože konstrukce je velmi jednoduchá, jednotlivé součásti se skládají do zámků a navíc jsou jednotlivé stavební kroky důkladně popsány v obrazovém manuálu. Model lze provozovat jako větroň nebo jej vybavit elektromotorem.

Model lze snadno přepravovat, křídlo je poutáno gumou. Model lze provozovat na svahu, ale také startovat gumovým lanem na rovině. V případě že vybavíte model elektro pohonem, můžete model provozovat na každé vhodné louce. Vybavení RC soupravou je individuální podle možností. Ovládat lze kormidla výškovky, směrovky a motor.

Doporučujeme koupit

Ke stavbě potřebujete základní nážadí, jako nůž, modelářskou pilku, smirek, lepidla, špendlíky, potahový materiál (nažehlovací fólii) a RC soupravu, baterii, serva, případně motor, regulátor a nabíječ.


Druh stavebnice: Kit
Konstrukce: Dřevěná
Náročnost pilotáže: Začátečník
Typ: Větroň
Rozpětí: 134 mm
Délka: 870 mm
Letová hmotnost: 700 g
Tento portál funguje na technologii cookies. Jeho využíváním vyjadřujete souhlas s užitím této technologie.