Krick Habicht větroň/E-větroň kit

$95,64
včetně DPH
Nejlevnější poštovné od $5,67
SKU: KR-11877
EAN: 4025792000546
Dostupnost: Na cestě

ks

Charakteristika

Stavebnice jednoduchého RC modelu větroně Krick Habicht větroň/E-větroň kit o rozpětí 1,6m. Model má jednoduchou konstrukci, stavebnice obsahuje laserem vyřezané dřevěné součásti a příslušenství. Je robusní konstrukce, kabina má magnetický uzávěr, křídlo je poutáno gumou. Řízena směrovka, výškovka, příd. motor.

Model je určen pro začínající modeláře, kteří chtějí proniknout do tajů stavby dřevěných modelů. Stavbu zvládne i začátečník, protože konstrukce je velmi jednoduchá, jednotlivé součásti se skládají do zámků a navíc jsou jednotlivé stavební kroky důkladně popsány v obrazovém manuálu. Model lze provozovat jako větroň třeba na svahu nebo jej vybavit elektromotorem.

Díky dělenému křídlu lze model také snadno přepravovat, model lze provozovat na svahu, ale také startovat gumovým lanem na rovině. V případě že vybavíte model elektro pohonem, můžete model provozovat bez omezení.

Doporučujeme koupit

Ke stavbě potřebujete základní nážadí, jako nůž, modelářskou pilku, smirek, lepidla, špendlíky, potahový materiál (nažehlovací fólii) a RC soupravu, baterii, serva, případně motor, regulátor a nabíječ.


Druh stavebnice: Kit
Konstrukce: Dřevěná
Náročnost pilotáže: Začátečník
Typ: Větroň
Rozpětí: 1680 mm
Délka: 1050 mm
Letová hmotnost: 650 - 750 g
Nosná plocha: 32,34 dm²
Plošné zatížení: 23,5 ¨g/dm²
Tento portál funguje na technologii cookies. Jeho využíváním vyjadřujete souhlas s užitím této technologie.