NINCO Nákladní vůz RTR

$86,07
včetně DPH
Nejlevnější poštovné od $5,67
SKU: NT10035
EAN: 8428064100351
Stav zásob: 3
Dostupnost: Skladem


Obsah balení

Kompletně sestavený RC model nákladního vozu v měřítku 1:20 s délkou 35cm. Pákový vysílač 2,4GHz Španělský, anglický, portugalský, německý, francouzský, italský a český manuál. Nutno dokoupit 4xAA baterií pro model a 2xAA pro vysílač.

Charakteristika

Velký Nákladní vůz oranžové barvy. Vyroben podle skutečného Mercedesu Actros. Dokáže vyklopit náklad na místo, které mu určíte. Je vybaven funkčními předními i zadními světly. Na kabině řidiče jsou dva oranžové majáčky které blikají při sklápění, nebo vyklápění. Realistický prožitek při hraní s autem, doplňuje zvukový modul s reálnými zvuky motoru. Tlačítkem na vysílači můžete aktivovat také klakson. Silný motor pohání zadní nápravu.

Vysílač

Pákový vysílač je zpracován tak aby jeho ovládání bylo co nejjednodušší a vyhovovalo hlavně dětem. Nabízí tyto funkce: jízda vpřed a vzad, zatáčení doleva a doprava. Ve předu jsou tlačítka pro zvedání korby nahoru a dolu. Ve středu vysílače zapnete zvuky motoru nebo klakson. Pracuje na frekvenci 2,4GHz kde nedochází k žádnému rušení. Můžete jezdit s více auty současně. Vysílač má dosah 25 metrů. Neutrální polohu kol lze jemně nastavit trimem ve spodní části auta.

Společnost NINCO byla založena v roce 1993 v Barceloně. Je významným evropským výrobcem hraček. S výrobky NINCO se můžete setkat nejen v Evropě, ale také na ostatních kontinentech, jako například v Austrálii, severní, nebo jižní Americe. Nyní, si získává pevné postavení i v České republice. V začátcích se společnosti NINCO věnovala hlavně autodráhám, v roce 2006 rozšířila své portfolio o výrobu hobby RC modelů na dálkové ovládání. V současnosti dodává na trh široké spektrum hraček, jako jsou RC modely aut, lodí, vrtulníků, dronů, robotů a pokračuje dále ve výrobě kvalitních autodráh. To co NINCO odlišuje od konkurence je kvalitní vývojový tým, detailní zpracování všech modelů a velmi dobrá kvalita při zachování příznivé ceny.

Klíčové vlastnosti Nákladního vozu
  • Měřítko modelu 1:20 s délkou 35 cm
  • Výklopná korba
  • Detailní zpracování modelu
  • Funkční světlomety
  • Zvukový modul motoru
  • Klakson
  • Tlačítkový ovladač s velkým dosahem
  • Provoz na AA baterie
  • Příznivá cena
RC modely vs. RC hračky

V našem sortimentu nově nabízíme RC hračky od známého Evropského výrobce NINCO. RC hračky jsou vhodné především pro děti nebo začátečníky na první seznámení s RC technikou. Jejich konstrukce a zpracovaní je proti RC modelům daleko jednodušší. Taktéž výkon a dosahované rychlosti jsou přizpůsobeny dětem a uživatelům začátečníkům. Každopádně RC hračky NINCO patří mezi nejlepší a nejkvalitnější na trhu. RC hračky jsou oproti RC modelům výrazně levnější.

V případě, že Vás či Vaše děti bude RC bavit, nebo si budete chtít pořídit propracovaný výkonný model, jsou jasnou volbou značkové RC modely. Náš sortiment je velmi široký, a to jak v RC letadlech, vrtulnících, dronech, autech či RC lodích. RC modely jsou výrazně pokročilejší, rychlejší, výkonnější, s množstvím funkcí a věrnými vlastnostmi. Na rozdíl od RC hraček se dají udržovat pomocí náhradních dílů, nebo dokonce vylepšovat tuningovými díly.

Více informací o rozdílech mezi RC modely a RC hračkami naleznete zde.

Doporučujeme koupit

Pro uvedení do provozu je nutné koupit 4xAA pro model a 2xAA pro vysílač.


Typ: Nákladní
Měřítko: 1:20
Délka: 350mm
Šířka: 220mm
Hmotnost: 1046g
Náhon: 2WD
Motor: Stejnosměrný
Tento portál funguje na technologii cookies. Jeho využíváním vyjadřujete souhlas s užitím této technologie.