NINCOAIR házedlo 1.2m

$33,44
včetně DPH
Nejlevnější poštovné od $5,67
SKU: NH92024
EAN: 8428064920249
Stav zásob: 3
Dostupnost: Skladem


Obsah balení

Trup házedla, levé a pravé křídlo, výškovka, výztuha, samolepky. Španělský, anglický, portugalský, německý, francouzský, italský a český návod.

Charakteristika

Úžasný model házecího kluzáku Nincoair Super Glider o rozpětí 1,2 m od společnosti Ninco, je určen především pro děti. K jeho sestavení není potřeba žádné nářadí ani lepidlo. Stačí jen zasunout křídla do připravených otvorů, aplikovat přiložené samolepící obtisky a model může do vzduchu. Je dodáván v zářivě bílém provedení s modrými doplňky. Díky tomuto zbarvení je ve vzduchu velmi dobře vidět. Jeho dolet je až 45 metrů. Je vyroben z EPP - velmi odolného pěnového materiálu - proto hodně vydrží. Super Glider je vhodný pro venkovní použití - vybírejte dostatečně velké letové plochy bez překážek. Klouzavý let a odolná konstrukce zaručí pro Vaše děti dlouhé hodiny hraní a zábavy.

Společnost NINCO byla založena v roce 1993 v Barceloně. Je významným evropským výrobcem hraček. S výrobky NINCO se můžete setkat nejen v Evropě, ale také na ostatních kontinentech, jako například v Austrálii, severní, nebo jižní Americe. Nyní, si získává pevné postavení i v České republice. V začátcích se společnosti NINCO věnovala hlavně autodráhám, v roce 2006 rozšířila své portfolio o výrobu hobby RC modelů na dálkové ovládání. V současnosti dodává na trh široké spektrum hraček, jako jsou RC modely aut, lodí, vrtulníků, dronů, robotů a pokračuje dále ve výrobě kvalitních autodráh. To co NINCO odlišuje od konkurence je kvalitní vývojový tým, detailní zpracování všech modelů a velmi dobrá kvalita při zachování příznivé ceny.

Klíčové vlastnosti házecího kluzáku Super Glider 1,2m
  • Snadné sestavení bez použití nářadí a lepidla
  • Zářivé barevné provedení které je dobře vidět
  • Dlouhý klouzavý let - až 45 metrů
  • Vyrobeno z odolného EPP materiálu

Druh stavebnice: RTF
Konstrukce: Házedlo
Náročnost pilotáže: Začátečník
Rozpětí: 1200mm
Délka: 1000mm
Letová hmotnost: 185g
Tento portál funguje na technologii cookies. Jeho využíváním vyjadřujete souhlas s užitím této technologie.