Spektrum FPV vysílač 25mW nastavitelný

$63,59
včetně DPH
Nejlevnější poštovné od $5,67
SKU: SPMVT1000EU
EAN: 605482827277
Dostupnost: Na cestě

ks

Obsah balení

SPMVT1000 video vysílač, adaptér antény a kabely.

Charakteristika

RC modely letadel a dronů FPV, kteří potřebují malý a výkonný vysílač videa, mohou použít Spektrum FPV vysílač 25mW VT1000, který má podporu kmitočtu na všech legálních kanálech 5.8GHz, výstupní výkon 25mW, integrovaný mikrofon a výkonný nástroj pro správu frekvencí, integrovaný přímo v technologii Spektrum. Změna pásma, kanálu a výkonu se provádí dvěma tlačítky na desce plošných spojů, ale umožňuje pilotu provádět všechna nastavení systému FPV, přímo z vysílače.

Piloti FPV mohou s výhodou využívat dálkovou volbu frekvence. Představte si, že nemusíte jít na ta frustrující přepínače nebo tlačítka. Představte si změnu frekvence před závodem, aniž byste museli vzít model ze startovní čáry. Představte si možnosti nastavení, aniž byste museli mít fyzický přístup k vysílači videa. Vyberte pásmo a kanál, na kterém chcete létat přímo z kompatibilního vysílače Spektrum. Lze rovněž zapnout vysílač s velmi nízkou úrovní výkonu pro testovací účely, díky čemuž je VT1000 ideální pro komplikované projekty, které vyžadují spoustu testů a času.

VT1000 lze připojit k libovolné řídicí jednotce pomocí přijímače Spektrum Serial DSMX nebo libovolného přijímače Spektrum DSMX s externími přijímači. Je třeba připojit VTX a přijímač pomocí "Y" kabelu do sériového signálu. Konektor MMCX pro anténu je na desce plošných spojů. Montážní otvory v obvodové desce umožňují snadnou montáž pomocí plastových distančních sloupků, jako je SPMVX180. Kabel adaptéru SMA a kabel jsou součástí dodávky. Je nutná anténa pro 5,8 GHz s konektorem SMA nebo MMCX - není součástí dodávky.

Vysílače Spektrum Airware jsou kompatibilní se systémem Spektrum s nejnovějšími aktualizacemi firmware. Pokud váš vysílač neobsahuje nabídku VTX, je nutné zaregistrovat vysílač na SpektrumRC.com a aktualizovat firmware, aby byl umožněn přístup k menu VTX.

Doporučujeme koupit

Doporučené kkamery: SPMVC650, SPMVC602, SPMVC621, Doporučené antény: SPMVX5801, SPMVX5811, SPMVX5821, SPMVX5822.


Video Formát: NTSC
Impedance: 50 Ohm
Výkon: 25W
Vstupní napětí: DC 7V - 28V
Výstupní napětí kamery: DC 5V
Hmotnost: 10 g
Konektor antény: Konektor MMCX s adaptérem SMA
Tento portál funguje na technologii cookies. Jeho využíváním vyjadřujete souhlas s užitím této technologie.