Spektrum přijímač Serial Race DSMX SRXL2

$38,23
včetně DPH
Nejlevnější poštovné od $4,28
SKU: SPM4650
EAN: 605482297506
Stav zásob: 1
Dostupnost: Skladem


Obsah balení

V balení se nachází přijímač SPM4650, 2x U.FL anténa, 6” prodlužovací kabel přijímače, 4-kolíkový konektor, produktový Manuál, čirá smršťovací fólie.

Charakteristika

Kompaktní malý a lehký Spektrum mikro přijímač DSMX SRXL2 Serial Race, je vhodný i do těch nejmenších modelů. Díky dvěma anténám, telemetrii Fly-by a protokolu SRXL2 a 20 kanálům, nabízí vynikající dosah a výkon bez rušení.

SRXL2 je výkonný komunikační protokol s bohatými funkcemi, který umožňuje rychlé sériové datové spojení s až 20 kanály. SRXL2 je výkonný komunikační protokol, který zlepšuje obousměrnou komunikaci mezi rádiovým systémem a letovou řídící jednotkou, podporuje telemetrii a konfiguraci řízení letu z vysílačů Spektrum a to po jednom signálním vodiči. Protokol SRXL2 není zpětně kompatibilní s protokolem SRXL. Na desce přijímače je tlačítko pro snadné párování a signalizace LED.

Technologie SRXL2

Pokročilá technologie Spektrum SRXL přináší zdokonalenou verzi SRXL2, což je je komunikační protokol mezi přijímačem a řídícími jednotkami dronů, bezpádlových vrtulníků Flybarless a dalšími. SRXL2 je rychlejší, s dalšími funkcemi a bezpečnější. Umožňuje rovněž obousměrnou telemetrickou podporu, která uživatelům poskytuje širší přístup k telemetrickým funkcím ze svých zařízení a dokonce umožňuje nastavení a konfiguraci přímo z vysílače. Není vyžadován žádný počítač ani chytrý telefon! Podpora aktulizací je k dispozici na stránce https://github.com/SpektrumRC/SRXL2 www.srxl2.com

Malý, lehký a výkonný

SPM4650 s hmotností pouze 1,4 gramu je menší než jakýkoli předchozí přijímač Spektrum Serial. Je připraven k instalaci do většiny modelů typu dron a heli a to s minimálními požadavky na prostor. Přijímač je dodáván bez konektoru pro ty, kteří chtějí snížit hmotnost. Jednoduše připojte kabely přímo k desce plošných spojů nebo připojte konektor a zapojte dodaný kabel z jednotky SPM4650 do kompatibilní řídicí jednotky.

Velký rozsah napájení

S rozsahem provozního napětí od 3,3V do 8,4V už nebudou uživatelé limitováni omezeními řídící jednotky a nabízí široký rozsah použitelného napájení přijímače.

Fly-By Telemetrie

Telemetrie Fly-By má nízký rozsah signálu telemetrie, který je ideální pro kontrolu telemetrie před a po letu. S technologií SRXL2 získají uživatelé ještě více telemetrických dat a podporu programování vysílačů pomocí Forward Programming, VTX Setup a Text Gen Programming.

Duální diverzitní antény

SPM4650 využívá pokročilý anténní diverzitní systém, který poskytuje optimální dosah, výkon RF a polarizaci, který je podporován dvěma dlouhými koaxiálními anténami, které jsou ideální pro piloty FPV, Multirotor a Heli.

Tlačítko pro párování

Jednoduše a rychle spárujete přijímač s vaším vysílačem Spektrum pomocí tlačítka.


Použití: Air
Pásmo: 2.4 GHz
Modulace: DSMX/DSM2
Počet kanálů: 20
Napájecí napětí: 3.3 - 8.4 V
Délka: 17 mm
Šířka: 13 mm
Výška: 5 mm
Délka antény: 100 mm
Hmotnost: 2 g
Dosah: Plný
Telemetrie: Ano
Výstup SRXL: Ano, SRXL2
Tento portál funguje na technologii cookies. Jeho využíváním vyjadřujete souhlas s užitím této technologie.