TLR 8ight-X Buggy 1:8 Race Kit

$835,81
včetně DPH
Nejlevnější poštovné od $5,67
SKU: TLR04007
EAN: 605482206454
Dostupnost: Na cestě

ks

Obsah balení

Balení obsahuje v jednotlivých sáčcích sady součástí pro dílčí sestavy, čirou karosérii, nádrž 125 ccm, Blok pro RC vybavení, archy samolepek a návod k sestavení.

Charakteristika

Stavebnice závodního RC modelu auta na dálkové ovládání 8ight-X Nitro Buggy 1:8 4WD Race Kit je založena na osvědčených technologiích, kvalitních materiálech a skvělém zpracování. Pohon na všechna kola, hliníkový eloxovaný 3mm 7075 T-6 podvozek, řada vylepšení, tuningové hliníkové díly, vysoká kvalita zpracování. Buggy je dodávána jako stavebnice bez elektroniky a bez motoru.

Losi 8ight-X Nitro Buggy znovu posunuje laťku o stupínek výše. Špičková závodní buggy s řadou vylepšení, úpravy jsou zaměřeny a podřízeny úspěchu na závodech. Byly vyslyšeny požadavky jezdců buggy. Sami si můžete postavit a opatřit auto provozními náplněmi podle vlastních představ. 8IGHT-X využívá inovační, sofistikované technologie, velmi kvalitní materiály a technologie, a ostrý vzhled. 4WD pohon, extra- silný CNC obrobený podvozek, vše je podřízeno vysokému výkonu a trvanlivosti. Revoluční hnací ústrojí, pedantská pozornost detailu a brilantní design jsou prostě nesrovnatelné. 8IGHT nabízí uživateli 21. století Off Road Buggy závodní vůz, který se snadno udržuje, upravuje tuningem a výborně řídí.

Vlastnosti
 • Odolný 3mm tvrdě eloxovaný 7075 T-6 hliníkový podvozek
 • Zlepšená geometrie zavěšení
 • Širší podvozek
 • Nastavení odklonu kol až o 20°
 • Hliníkové tlumiče s otvory pro odvzdušnění
 • Větší ložiska v těhlicích
 • Delší lože motoru pro větší tuhost podvozku
 • Hliníkové věže tlumičů s montážními otvory pro možnosti nastavení odpružení
 • Úhel centrální hřídele byl upraven pro rovnoměrný přenos k diferenciálům
 • Snadnější přístup k předním a zadním diferenciálům
 • Kuličkové ložiska
 • Karosérie s důrazem na přední přítlak
Nová geometrie zavěšení

Nová geometrie zavěšení umožňuje zajíždět rychlejší časy s menším počtem chyb. Motor má pastorek orientován do středu auta, aby byl přenos výkonu na obě nápravy rovnoměrný.

Možnosti tuningu náprav

Všechna nová ramena závěsů jsou navržena tak, aby co nejlépe plnila funkci prvotního zachycení rázů od kol. Jejich správná funkce je pro výkony auta klíčová. V příslušenství tuningu je možnost vyměnit je za uhlíkové.

Široké šasi

Auto má širší podvozek, aby se zvýšila stabilita a účinnost a neutrální chování podvozku s pohonem na všechna kola.

Větší ložiska v diferenciálech

Na vstupu od centrální hřídele náhonu byla v domečcích diferenciálů zvětšena ložiska pro vyšší životnost a lepší odolnost.

Nový tvar karosérie

Karosérie je tvarována pro posun přítlaku více dopředu, což zlepšuje účinnost řízení.

Boční kryty podvozku

Nové boční kryty podvozku mají lepší funkci ochrany funkčních součástí podvozku a jednoduchou montáž na podvozek.

Delší lože motoru

Aby bylo dosaženo co největší tuhosti pohonné jednotky na šasí, bylo zkonstruováno nové delší motorové lože, se kterým není deska šasí při extrémní jízdě tak namáhána. Obrázek je ilustrativní, motor není v balení setu

Nové náboje kol

Přední a zadní náboje byly upraveny pro větší ložiska 8×16×5 pro maximální odolnost. Ještě větší 20° možnost odklonu a rejdu kol dává širší možnosti nastavení.

Hliníkové tlumiče s odvzdušněním

Nové uzávěry odvzdušnění tlumiče a vnitřní těsnění umožňují snadnější manipulaci při doplnění oleje. Nové gumové průchodky na hřídeli tlumiče pro vyšší životnost.

Umístění těžiště auta

Při jízdě je vhodné mít těžiště vozu posunuté více do předu, vyplatí se to při skocích i v zatáčkách, kdy se projeví přirozená vlastnost větší stability a lepší řiditelnosti.

Systém řízení Ackerman

Výhodou systému servosaveru je možnost nastavení jeho tuhosti odpružení a spojení levé a pravé strany tuhým táhlem. přispívá to k bezpečnosti serva a přesnosti řízení.

Hliníkové věže tlumičů

CNC hliníkové věže tlumičů z hliníku 7075-T6, mají nové montážní otvory pro umístění tlumiče v různých pozicích, což poskytuje závodníkům více možností ladění při měnících se podmínkách jízdy.

Lepší přístup k součástem diferenciálů

Výraznou inovací je lepší přístup k soukolí a součástem diferenciálů, kde stačí uvolnit pouze 4 šrouby, sundá se kryt krabičky diferenciálu, aniž by bylo potřeba demontovat další díly.

Výhoda příčného stabilizátoru

Tak jako velká auta i modely mají na nápravě nainstalován příčný (zkrutný) stabilizátor, který plní důležitou funkci při vyrovnávání náklonu při průjezdu zatáčkou.

Centrální hřídel rozvodu 4WD náhonu

Úhel středového hřídele hnacího ústrojí byl upraven tak, aby byly rovnoměrně poháněny přední a zadní diferenciál a tím se rovnoměrně rozdělila hnací síla na obě nápravy.

Praktické umístění součástí elektroniky

Servo plynu je umístěno těsně vedle karburátoru, stejně jako servo řízení, které je hned vedle servosaveru. Praktické krabičky přijímače a baterie mají své přesné místo na šasí.Obrázek je ilustrativní, motor ani elektronika nejsou v balení setu

Nížší hmotnost věžů tlumičů

S cílem minimalizace hmotnosti auta a pro snížení těžiště, byly věže tlumičů náležitě odlehčeny. Lze použít jak 3,5mm, tak 4mm hřídele tlumiče.

V metrické soustavě

8IGHT-X má rozměry a montážní součásti vyrobeny v metrické soustavě. Proto je případná náhrada snadno dostupná.

Doporučujeme koupit

Pro kompletní kompletaci auta je potřeba doplnit RC soupravu, serva řízení a plynu, baterii, spalovací motor s laděným výfukem, filtr, kola s disky, palivové hadičky, sadu nářadí k montáži, tekutou závlačku na šrouby, náplně to tlumičů a tuk do diferenciálů, barvy na lexan.


Typ: Buggy
Výška: 180 mm
Měřítko: 1:8
Délka: 497 mm
Šířka: 308 mm
Rozvor: 326–329 mm
Světlá výška podvozku: 60 mm
Hmotnost: 0 g
Disky: 83.5x42 mm
Náhon: 4WD
Podvozek: Hliníkový eloxovaný CNC 3 mm, 7075 T-6
Motor: Doporučen spalovací nitro .21–.31
Nádrž: 125cc
Šasí:
Prostor pro baterie:
Přední kola:
Zadní kola:

Podobné produkty

Tento portál funguje na technologii cookies. Jeho využíváním vyjadřujete souhlas s užitím této technologie.