Traxxas Rally 1:18 4WD RTR Valentino Rossi

$131,53
včetně DPH
Nejlevnější poštovné od $5,67
SKU: TRA75064-1
EAN: 020334750730
Stav zásob: 1
Dostupnost: Skladem


Obsah balení

Balení obsahuje kompletně sestavený model RC auta Traxxas Rally 1:18 4WD na dálkové ovládání v licencovaném provedení Valentino Rossi, s nainstalovaným regulátorem s konektorem pro Traxxas ID, digitálním servem řízení 2065 a motorem řady 370. RC souprava TQ 2.4 GHz, NiMH akumulátor 6.0 V 1200 mAh s rychlo nabíječem na 12 V. 4x AA baterie do vysílače a návod k použití.

Charakteristika

Traxaxas rozšiřuje svoji nabídku o novou značku modelů aut - LaTrax. V minulosti byla značka LaTrax velmi populární a tak přišel čas ji znovu oprášit. Klíčovým vlastností aut LaTrax je jejich příznivá cena při zachování vynikající kvality a voděodolné* elektroniky. Prvním modelem této řady je model RC auta Rally v měřítku 1:18.

Traxxas Rally 1:18 4WD RTR nově v licencovaném provedení Valentino Rossi. Nový úžasně vypadající model ve vynikající kvalitě Traxxas.

LaTrax Rally je RC model auta ve stylu Rally, měřítko 1:18, náhon 4WD, voděodolný* regulátor a servo řízení. Pohon je tvořen stejnosměrným motorem a dvěma diferenciály. Šasi modelu je vyrobeno z nylonu plněného vlákny. Díky jeho promyšlené konstrukci se podařilo maximálně snížit jeho těžiště a tím i zlepšit jízdní vlastnosti.

Elektronický regulátor LaTrax s podporou LiPo akumulátorů

V modelu je nainstalován voděodolný* stejnosměrný regulátor LaTrax. Na regulátoru lze nastavit 3 jízdní módy (vpřed/brzda/zpátečka, vpřed/brzda, nebo tréninkový režim s 50% výkonem regulátoru). Tréninkový režim je vhodný pro např. děti.

Dále lze nastavit typ akumulátorů - buď NiMH nebo i LiPol. Takže do modelu můžete bez obav nainstalovat i vysokokapacitní LiPol akumulátor. Samozřejmostí je možnost kalibrace pro jiné typy vysílačů.

Volantový vysílač LaTrax TQ

Traxxas Teton je řízen dvoukanálovou proporcionální volantovou RC soupravou v pásmu 2.4 GHz - provoz bez rušení. Vysílač je napájen pouze 4 AA články, volitelně můžete použít i nabíjecí NiMH akumulátory.

Na vysílači je otočný knoflík, kterým se trimuje řízení kol (tj. aby model je rovně, pokud je volant ve středové pozici). Indikace stavu baterií ve vysílači je indikována LED diodou. Na vysílači lze nastavit reverz na kanálu plynu a řízení (pokud byste chtěli vysílač použít pro řízení jiných modelů).

V nabídce tuningových dílů jsou hliníkové olejové tlumiče a eliminátor diferenciálu. Eliminátor diferenciálu můžete použít pouze místo předního diferenciálu.

Vlastnosti modelu RC auta Traxxas Rally 1:18
  • Nově rychlo nabíječ s automatikou na 12 V
  • RC auto je kompletně sestaveno a připraveno k jízdě
  • Šasi modelu je vyrobeno z odolného nylonu plněného vlákny
  • Náhon 4WD, dva diferenciály, pohon stejnosměrným motorem řady 370.
  • Voděodolný* regulátor, tři jízdní módy, podpora LiPol akumulátorů a kalibrace na jiné vysílače
  • Voděodolné* servo řízení Traxxas 2065
  • Součástí balení je 5‑ti článkový NiMH akumulátor 1200 mAh s rychlo nabíječem na 12 V do autozásuvky
  • Dvoukanálová volantová RC souprava 2.4 GHz
  • Možnost tuningu - hliníkové olejové tlumiče, jednocestná centrální hřídel, eliminátor diferenciálu.
  • Pneumatiky jsou vyrobeny z měkké směsi pro vynikající přilnavost.

* Informace o specifikaci voděodolnosti naleznete v návodu k použití. Tipy a triky na provoz v mokrém prostředí naleznete v blogu.

Doporučujeme koupit

V balení je dodána 5-článková NiMH baterie 1200mAh. Tu lze nahradit jak 6-článkovou NiMH baterií ale i 2 článkovou LiPol baterií doporučenou pro auta Latrax. Rozměr prostoru pro baterie je 102x35x18mm.


Baterie: NiMH 6.0 V 1200 mAh
Kola: 12 paprsků, pneumatiky z měkké směsi
Typ: Rally
Měřítko: 1:18
Délka: 265 mm
Šířka: 112 mm
Rozvor: 165 mm
Hmotnost: 550 g
Náhon: 4WD
RC souprava: Volantová 2 kanály 2.4 GHz
Motor: Stejnosměrný řady 370
Doba jízdy: 15 min s NiMH baterií 7.2 V 1200 mAh
Rychlost: 35 km/h

Podobné produkty

Tento portál funguje na technologii cookies. Jeho využíváním vyjadřujete souhlas s užitím této technologie.